| BybyMary a întrebat:

Cine imi poate da cateva exercitii care se fac cu ganterele, pentru fese si sani. Chiar si alte tipuri de exercitii dar sa fie cu ganterele si folositoare.

Răspuns Câştigător
| Xtasy_Marshal_1992 a răspuns:

Pentru fese nu prea ai ce exercitii sa faci cu ganterele. Cat despre sani din pozitie culcat pe spate faci fluturari cu ganterele din pozitia mainilor in U in A. Adica formezi cu mainile un U perfect cu coatele pe aceeasi linie cu corpu, si din pozitia aia pleci in sus cu mainile formand un A

1 răspuns: