| anonim_4396 a întrebat:

Culturism.

Daca de exemplu as lua, sa zicem o perioada de 2 luni creatina dupa 1 luna pauza ( am auzit ca dupa 8 saptamani se face pauza 1 luna ) si dupa as tot continua sa iau. S-ar pune ceva sau am nevoie si de un concetrat proteic? ( intreb ca poate nu ma tine bugetu de concetratu proteic )
P.S : Nu are importanta ce creatina, oricum ceva de la Dymatize sau ON.

9 răspunsuri:
| Hades98 a răspuns:

Decat sa iei toate prostiile depe net Creatina si asa mai departe ori mananci tu sanatos gen : carne, oua, orez, etc.
Sau daca vrei sa iei suplimente, i-a : Vita-Max ii cel mai bun de pe piatawinking si n-are efecte adverse sau ceva de genul asta. Este si NATURAL.winking

| Wehes a răspuns (pentru Hades98):

Sa nu ia prostiile de pe net si sa manance carne?
Creatina se gaseste in CARNE.

| Hades98 a răspuns (pentru Wehes):

Si eu ce am zis ba Redus ce esti...
Citeste inca odata ce am zis... N-are rost sa-si cumpere depe net nu stiu ce. Cand le poate gasi in ce are si acasa ( sa zic asa).
Numai comenta aiurea si te da destept!

| Wehes a răspuns (pentru Hades98):

Esti prost?! Daca isi lua din casa, nu ne mai intreba.
Tu compari creatina din carne cu cea luata din suplimente?
Am zis ca se gaseste in CARNE nu ca e si la fel de eficienta dar normal ca trebuia sa te aprinzi tu.

| greyhound a răspuns (pentru Hades98):

- creatina nu-i prostie, nu fi tantalau
- suplimentele nu-s substituente ale mancatului sanatos, sunt exact ceea ce spune numele - suplimente
- Vitamax pe langa faptul ca e doar un complex de vitamine (e util cresterii musculare cum e aspirina in lupta contra cancerului), nici macar nu e "cel mai bun de pe piata"

| zaoo32 a răspuns:

Un sfat ar fi sa nu iei nimic sa iti faci natural muschi daca iei creatina te vei simti extenuat dupa efectul lor iar daca se intampla ceva si nu iti mai permiti sa iti cumperi muschi ti se vor lasa nasol de tot mai bine incearca sa iti faci natural e mai greu dureaza mai mult dar o sa arate abdomeniul bicepsi si restul perfect

| Wehes a răspuns (pentru zaoo32):

Bai omule nu mai venii sa vorbesti aici total pe langa.
Pai daca ti se lasa muschii de la creatina inseamna ca toti am arata de 90 de ani.
Tie ti s-au lasat?!
Creatina se gaseste in CARNE.

| zaoo32 a răspuns:

In supra doza ma refeream ai cerut raspuns eu nu apelez la lasitati din astea sa spun asa frate fa cum vrei ti-am dat un simplu sfat uh alegi ce vrei sa faci bafta oricum. si nu mie unui prieten

| Cosmin86 a răspuns (pentru zaoo32):

Suplimentele alimentare sunt "lasitati"? Nu ai nicio treaba cu sportul, nu? laughing

Termina cu aberatii de copii mici