| pirla a întrebat:

Cum pot sa slabesc doar in zona picioarelor? Mai exact a coastelor, dar fara sa fac muschi,printr-o metoda rapida, dar eficienta! Dau funda :*

4 răspunsuri:
| DaianMarian a răspuns:

Ammmm... ti-e data anatomia peste cap? "in zona picioarelor mai exacr a coastelor? wtf

| mejustme99 a răspuns:

Mergi mult cu rolele. Si eu aveam picioare groase si celulita si am inceput sa merg cate 20-30 km pe zi cu rolele s acum am niste picioare superbe.

| edy35 a răspuns:

Nu poti sa slabesti doar intr-o parte a corpului.De ex daca slabesti 5kg vei slabi din toate zonele corpului, nu doar din coapse, abdomen sau alta zona.

| peperonies a răspuns (pentru edy35):

Sigur ca poti, liposuctie.