| Tha_Pisicuta_2000 a întrebat:

Daca tot spuneti ca wwe e fake, de ce dracu ar mai primii aia atatia bani? De ce ar mai avea probleme cu sanatatea din cauza wwe? De ce cateodata sunt plini de sange? saaauu de ce s-au operat unii wrestleri? ca face parte din teatru noo? Normal ca se ranesc, Brock Lesnar s-a ales cu o coasta rupta din cauza unui meci. Da in ziua de azi. totul e teatru. John Cena are peste 20 de milioane de euro, de ce? Ca a jucat un rol?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sa fim seriosi, stie toata lumea ca e fake. Nici macar ei nu sustin ca tot ce se intampla e adevarat. Actorii nu primesc bani, nu au probleme de sanatate, nu sunt plini de sange in filme? Wrestlingul se vinde bine, de aia sunt si ei platiti cu milioane de euro. Legat de Brock Lesnar, se pot intampla si accidente.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dar nu spunem noi ca e fake, asa e el. Nu a sustinut nimeni vreodata ca e adevarat.

| RareşTPUro a răspuns:

Cei de la WWE castiga foarte bine din vanzarea biletelor si din sponsorizari... Cele mai multe meciuri, sunt lovituri false. Adica gandeste-te, atunci cand se lovesc cu toata forta, nu li se inroseste pielea sau nu le pusca sangele si se mai dau si cu capul de bara care sustin corzile ringului... Ei sunt profesionisti, stiu cum sa se loveasca ca sa para real si in acelasi timp sa nu se raneasca/loveasca. Vezi de multe ori atunci cand mai apare atentionarea sa nu incerci asta acasa/la scoala sau afara fiindca ei sunt profesionisti si stiu cum sa faca manevrele. Intr-adevar CATEODATA, asa cum ai spus si tu, sunt unele meciuri care sunt si adevarate, dar doar cele importante si asta se intampla foarte rar, de doua-trei ori pe an, in rest au lovituri profesionale.

| RareşTPUro a răspuns (pentru RareşTPUro):

Ei castiga bani in functie de spectacolul care il fac. Cu cat sunt batailor, wrestlerilor mai spectaculoase, cu atat se face audienta, fiind si televizat in toata lumea, au si audienta, plus biletele care sunt scumpe in primele randuri si plus toti spectatorii de pe acolo, ca ai vazut, mereu este sala plina, fara nici un loc. Ajung mult sa castige WWE si isi platesc "jucatorii".