| cristian144 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu daca WWE e real si aia chiar se bat. Deci eu sunt fan John Cena si am vazut un meci cu el si brock lesnar si i-a dat una lesnar de i-a spart capu si era plin de sange. Este chiar real cand se lovesc foarte tare sau fac AA-u ala sau cum se cheama si cand se ridica si se trantesc?

Răspuns Câştigător
| Dumbi a răspuns:

WWE e cel mai fake sport existat vreodata. Daca iti place John Cena, stiai ca el la baza este actor?! Stiai ca el a fost luat in acest sport, doar ca arata bine?
Multi wrestleri sunt la baza actori… Uneori sunt accidentari, dar cateodata este doar pentru marketing! Se castiga enorm, ca industria p0rn0, cred ca mai bine… si oricine ar vrea sa se "lupte" pentru niste bani.

1 răspuns:
| BogdantheDreamer a răspuns:

E doar spectacol. Sunt sportivi bine antrenati pentru efectuarea manevrelor. Bineinteles ca au loc si accidentari.