| PopândăuIRătăcit a întrebat:

Hai salut. Ce exercitii pentru spate imi recomandati? Pentru ca sunt slabut chiar daca am inceput sa fac flotari pentru piept si abdomene pentru abdomen am un spate slab si mi se vad oasele acelea din spatele umerilor. Ceva sugestii?:d Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| AdRiaN20 a răspuns:

Pune-te si mananca si apoi sa te apuci, daca ai 50 de gb si vrei muschi o sa slabesti mai rau!

| PopândăuIRătăcit explică (pentru AdRiaN20):

50 de gb, te referi la 50kg?

| AdRiaN20 a răspuns (pentru PopândăuIRătăcit):

Da,scuze de greseala

| PopândăuIRătăcit explică (pentru AdRiaN20):

Pai,nu am 50, am 65kg.Nu sunt chiar asa slabut.

| AdRiaN20 a răspuns (pentru PopândăuIRătăcit):

Abdomenele te ajuta mult la spate, tractiuni, cel mai bine ar fi sat-i faci un abonament la salawinking

| ancutzadracutza a răspuns:

Pai poti sa faci poduri de jos sau de sus cum poti tu.genofexiuni,extensi etc. funda plzzz
!