| MayhemChimera a întrebat:

Hey.Ofer FUNDA. Exista exercitii care te pot face mai inalt si care dau rezultate? Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Anddreee a răspuns:

Eu am vrut sa ma mai inalt sa merg la Academia de Politie si doctorul la care am fost mi-a spus ca cel mai bun exercitiu pe care pot sa-l fac e sa stau atarnata de o bara la spalier cat pot de mult, mai multe repetari in fiecare zi. De asemenea si exercitiile de streching sunt bune, sa-ti intinzi muschii picioarelor si spatele.

Trebuie sa si dormi corect cam 8 ore pe noapte si sa ai o alimentatie echilibrata. Astea te vor ajuta si mai mult in combinatie cu exercitiile. happy

| MayhemChimera explică (pentru Anddreee):

Mersi pentru raspuns.Am sa incerc si sper sa se vada rezultate happy

| liviu09crys a răspuns (pentru Anddreee):

Cred ca inotul este o solutie buna pentru dezvoltarea corpului, cel putin asa am auzit. Acum depinde si de varsta care o ai.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O data ce cartilajele sau inchis adio crestere in inaltime

| kar1GaNNN a răspuns:

Baschet -ul e perfect. daca te uiti la baschet nu o sa vezi jucator mai mic de 1, 80.

| speşăl a răspuns:

Iti legi mainile de un copac si rogi un prieten mai fortos sa te traga de picioare.

| Naimad a răspuns:

Creazati un program de intinderi. Bascket, Handball si INTINDERI!
Funda?

| Bianca1231 a răspuns:

Sigur. Baschetul e o soluție idealăhappy