| elvis55 a întrebat:

Salut all. Pentru un copil de 11 ani cam ce greutate trebuie sa aiba o haltera?

Funda pentru cel mai rapid raspuns!

Răspuns Câştigător
| erkal2011 a răspuns:

10-15 kg crede-ma eu am 12 si ma ajuta foarte mult! Funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru erkal2011):

De ce adaugi "funda" la sfarsitul unui raspuns? esti o femeie frustrata sau un copil cretin?

2 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

Lucrul cu greutati la varsta ta poate afecta cresterea
cel mai sanatos pana la 16 ani este sa lucrezi cu propriul corp... flotari, tractiuni, genoflexiuni sau exista complexe de exercitii care in timp te dezvolta si te fac mai puternic si mai mobil
pentru a te convinge de ce spun urmareste videoclipurile de aici

http://www.youtube.com/watch?v=wbxEdnDrIk0&feature=related

din 100 de culturisti care trag de fiare zi de zi... daca poate unul sa faca ce fac baietii acestia...va fi un eveniment