| my99heart a întrebat:

Ce inaltime si greutate trebuie sa aiba o fata de 12 ani?
funda la cel mai rapid si corect raspuns

Răspuns Câştigător
| mTk273 a răspuns:

160cm (1.60m) - 50-55kg.Funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Hey, salut! nu exista un raspuns cert, pentru. ca fiecare trebuie sa se dezvolte in felul ei...dar daca faci sport si mananci sanatos, vei fi mai slaba, dezvoltata si mai inalta... baftawinking

| PinkkRosee a răspuns:

Pai,si eu am 12 ani, si sunt tot fata, eu asa stiu ca se calculeaza : am 1.43m=ar trebui sa am 43-10=33 kg. Sper ca te'am ajutatwinking

| Skyring a răspuns:

Raspunsul corect este: la varsta ta, daca nu esti decat exagerata, nu ar trebui sa iti faci griji pentru greutate.

| my99heart explică:

Eu am cam 1.54 si 37 de kg...stiu.trebuie sa ma mai ingras sad
merci la toti!