| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Insfarsit mi am gasit un antrenor de sala :
http://www.culturism.md/......ncepatori/
Intrebarea mea este daca dupa fiecare antrenament e bine sa mai lucrez abdomenul? nu cred ca are ceva daca l lucrez timp de 3 zile ( luni miercuri vineri ). nu?

3 răspunsuri:
| Daaanciu a răspuns:

Parerea mea este sa te tii de program, nu are rost sa te supra-soliciti. eu zic sa il lucrezi de maxim 2 ori pe saptamana. de exemplu, lunea si vinerea. programul meu este de 5 zile pe saptamana, dar c u al tau asa e cel mai bine. funda?

| anonim_4396 explică (pentru Daaanciu):

Funa nu.
5 zile pe saptamana. daca nu i lasi muschiului timp sa creasca faci degeaba. si eu sunt ala incepator.
plus ca n avatar arati foarte normal. adica esti slab, nu se vede ca faci sala.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

5 zile / saptamana grupe diferite e ok