| anonim_4396 a întrebat:

Salut ma Numesc Bote cristi am o intrebare pentru voi am 1.76 si 55 kg sunt cam slab. am sa cumpar sap asta super mass gainer ce ce vreau sa stiu este cam cate kg pot pune pe mine intr-o luna luand super mass gainer dimatize de 3 ori pe zi si cateva seri de flotari in fiecari zi.Dau funda va rog ajutati-ma prieteni scumpi Astept rasp!

3 răspunsuri:
| LowWw a răspuns:

Nu lua daca nu faci sala nu o sa faci mare lucru, mai bine te poui si manaci corect si mau mult.
dar sa faci si sala.
altfel => 0

| culturistu a răspuns:

Eu vreau sa iau in greutaet luna asta trebuie sa plec la fotbal in cantonament ssi de aia am auzit multe persoane ca a luat super gainer mass si in 2 sap a pus aproape 8 kg.

| LowWw a răspuns (pentru culturistu):

Daca mergi in cantonament, tu vrei sa te lasi de vrei sa te ingrasi?
daca tot mergi antreneazate in cantonament si mananca mai mult un pic, cat iti cade bine.