| razvan3333 a întrebat:

cine imi poate spune si mie un program de abdomene cu rezultate rapide? Va Rogg

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Vrei sa spui un program de alimentatie, abdomenul NU se face prin exercitii, ci prin alimentatie.

| Coco2730 a răspuns:

Vezi, Cosmin stie mai multe decat tine, Razvan. Abdomenul se subtiaza prin alimentatie. Apoi, daca vrei, iti poti lucra musculatura abdominala cu ajutorul unui program complex pentru acesti muschi, care include, de obicei, si abdomene. Daca vrei sa slabesti, poti urma sfaturile din cartea Burn the fat, feed the muscle. Pentru antrenament poti folosi programul extrem de eficient pentru acasa p90x sau un un abonament la sala unde beneficiezi si de consiliere personalizata.