| Tony998 a întrebat:

Ieri am avut primul antrenament la Rapid Bucuresti! Am facut o usoara febra musculara, si astazi vreau sa ma duc sa alerg pe Giulesti! Cum pot sa scap de ea? De precizat este ca trebuie sa scap neaparat pana duminica!

4 răspunsuri:
| Papusel24 a răspuns:

Inainte de a face antrenament ia o aspirina, ea va avea efect supra durerilor si nu uita de cat mai multe lichide. happy

| Tony998 explică (pentru Papusel24):

Dar nu e mai bine daca iau : calciu, magneziu si Vitamax?

| vararualin a răspuns:

Manaca ciocolata neagra. si apoi alerga vreo jumatate de ora nici prea tare si nici incet potrivit. in vreo 2 zile iti va trece

| PhoebeK a răspuns:

Încearcă sa îți faci un masaj timp de 15 minute, asta sigur va ajuta. Important e sa nu stai degeaba fiindcă trece mai greu, plimba te, mergi, nu e chiar indicat sa alergi fiindcă forțezi musculatura.