| Mihai_Raducanu_1999 a întrebat:

Salutare.Am 1.78 inaltime 70kg si am inceput sa ma duc la sala de 2 luni. Imi puteti recomanda niste suplimente? Precizez ca am 16 ani si doresc sa pun masa musculara cat mai repede.
Am folosit GFX-8 pana acum dar am auzit ca nu e asa stralucit.

Răspuns Câştigător
| Sno0k a răspuns:

GFX8 este bun. Daca nu si-a facut efectul la tine, nu e vina lui, ci a ta ca nu te-ai antrenat corect, sau poate chiar nu are efect asupra corpului tau.Nu intotdeauna o sa gasesti suplimente care te vor ajuta.De exemplu, eu poate iau gfx si in 4 luni se vede diferenta, iar la tine nu. Daca iar daca iau Pro Mass, in 4 luni la mine nu se vad diferente, iar la tine da.Depinde de fiecare corp. Sper ca ai inteles.Si pe langa GFX8 poti incerca si http://www.megaproteine.ro/......ries-907g/

| Mihai_Raducanu_1999 explică (pentru Sno0k):

Sa iti prezint antrenamentul meu saptamanal

Luni: Piept-Triceps
Marti: Spate-Biceps
Miercuri: Pauza
Joi: Piept-Umeri
Vineri: Biceps-Triceps-Antebrat
Sambata: Picioare-Abdomen-Trapez
Crezi ca ar trebui schimbat? Daca da te rog sa imi lasi tu un program

2 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Gfx 8 este perfect la raportul calitate pret. iar expresia masa musculara rapid, nu exista in sportul asta laughing apuca-te de altceva ca iti pierzi timpu, daca vrei ceva rapid. Un corp, cu masa musculara, reprezinta un mod de viata