| suraks222 a întrebat:

As vrea sa stiu cum se face un vis lucid? V a rog sa imi dati pas cu pas si fara siteuri, cel mai bun raspuns Funda!

P.S fara comentari gen nu exista as vrea sa imi spuneti si daca e periculos sau daca poti intilni oameni negri(Shadow People)

Răspuns Câştigător
| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Lasa un ID de mess. E mult de povestit.

| suraks222 explică (pentru ViseleSmulgGratii):

Razvantanjalaflorin@yahoo.ro(legat)

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru suraks222):

Mi-ai dat funda inainte ca macar sa iti dau add? Ce parere buna ai despre mine laughing

3 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

De obicei apar cand dormi(wow), esti paralizat(sleep paralysis, ceva normal) si visezi. Pur si simplu visezi, singura diferenta e ca controlezi ceea ce visezi.

Si depinde de tine ce vezi(shadow people, wtf?).

Personal iti zic ca ai senzatii ciudate de strangulare, prezente prin camera, senzatia ca esti urmarit, ameteli si un tip de frisoane mai... electric.

Cam atat. Dupa un timp ajungi sa-ti placa, devine deja ceva placut sa deti controlul...