| 211wasgnij a întrebat:

Care e motto-ul dupa care te ghidezi in viata?

Răspuns Câştigător
| ZoOzOLe a răspuns:

Niciodata sa nu spui Niciodata! orice e posibil oricand, oriunde si in orice fel.

27 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

La placinte merg inainte, la razboi sa mearga fraierii.

NOname
| NOname a răspuns:

Ce tie nu-ti place, altuia nu-i face!

| EmaS a răspuns:

Ce ai vrea sa-ti faca tie oamenii, fa-le si tu la fel!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

"Carpe Diem!"

mmary,
http://www.youtube.com/watch?v=KnVEbHLtp6U
Despre asta e vorba?

| FucktheSystem a răspuns:

"Making mistakes is a lot better than not doing anything."
Sa faci greseli este mult mai bine decat sa nu faci nimic.(traducere)

| MeScorpion a răspuns:

Am un program fix : trezit-mancat-****-baut-drogat-dormit-trezit-****-mancat-drogat-drogat-drogat-drogat-mancat-****-****-baut-batut-drogat-dormit. si maine de la capat.
Tu iti creezi urmatoarea clipa. Asta este realitatea.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

" Vinul dupa bere, o placere; berea dupa vin e un chin " laughing

| NickiMinaj a răspuns:

Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpu'.
plus( bonus) citat fancy, care este de fapt foarte adevarat :
you're special, just like everybody else.

| Malphas a răspuns:

"Mi-aş face cruce, dar sunt atee". laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Dmesss a răspuns:

Cine sapa groapa altuia, departe ajunge.

| Laminin a răspuns:

Hey!
Nimic fara Dumnezeu.
Gbu :]

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Eu am 3 motto-uri.
1."Be always your self!" - Fii mereu tu insati, alt fel risti mai mult daca te prefaci ca esti altcineva.
2."Niciodata sa nu spui niciodata" - adica, te vezi pus in fata unei probleme, si nu te astepti ca o anumita pers. sau alt ceva/cineva sa intervina. Daca se intampla si tu erai sigur ca nu se va intampla?
si 3. Daca nu risti, nu castigiwinking. - Daca nu risti, sa incerci sa faci un sacrificiu, degeaba mai muncesti atat daca te lasi batut.

| NOBODY a răspuns:

Nu te-a atinge de savarină!

| ema69 a răspuns:

"Fiecare sut in fund e un pas inainte" "Ce nu te omoara te face mai puternic"

| Broadband a răspuns:

Nu risti, nu castigi!

| tiby_5017 a răspuns:

Respecta libertatea aproapelui!

| Lexii a răspuns:

Nimeni nu ma poate obliga sa fac ceva ce eu nu vreau!

| mmary a răspuns:

Show must go on!happy

| EvangelineDS a răspuns:

Traieste clipa!

| MyWorld a răspuns:

Whenever you'll knock me down, I will not stay underground! ( Oricand ma vei dobora, nu voi ramane jos! => Oricand voi cadea, ma voi ridica la loc! )

| TheCritic a răspuns:

"Nu fi trist ca nu ai fost remarcat, fi trist ca nu ai facut nimic remarcabil."habar nu am gura carei finta adevar graieste dar, adevar graieste.Am luat aceste cuvinte,le-am studiat si apoi le-am "procesat"laughing si apoi mi-am dat seama ca e mai bine sa faci ceva remarcabil si util,sa ajuti persoane cand te afli sub anonimat decat sa te faci remarcat ca fiind un fraier cunoscut de toti pentru nimic,si sa fi bataia de joc a tuturor pentru ca,chiar daca ai o multime de bani, daca esti o persoana de care rad toti pentru ca esti fraier, in adancul sufletului taul...suferi.Stiu ca am aberat prea mult si sper ca intelegi pe am zic pe aici.

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Castigi,continua! Pierzi, continua!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceea ce am simtit pe moment am observat ca nu tinea de nici un motto, de nici o indrumare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E pe naiba carpe diem laughing de ce neaparat un motto, stii ce iti aduce secunda urmatoare? lasa-ti viata sa decurga normal, tu intervii atunci cind nu-ti place si modifici sau iti place si amplificiwinking

| Anastasiaa a răspuns:

Never ask why, when, where. things happen with no reason, that's why you should live your life!

| Einformatii a răspuns:

Mananc ca sa traiesc si nu traiesc pentru a manca