| NameName a întrebat:

Ce motto ai? Sau, dupa ce te ghidezi?

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Eh,era „niciodata sa nu spui niciodata", da fetita aia a scos o melodie cu numele asta...
asa ca, acum e:nu lasa pe maine ce poti face azi.lasa pe poimaine, poate face altcineva in locul tau. laughing glumeam.

„toata lumea iti vrea binele...deci nu lasa pe nimeni sa ti-l ia."
si: „timpul este gratuit, dar nepretuit.nu il detii si nu il poti controla. odata pierdut nu il poti recupera niciodata."

11 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Iubirea e ca o floare...te pisi pe ea si creste mare

| Puţifer a răspuns:

Bere.

| LastChance a răspuns:

Nu face azi ce poţi face mâine.

| Gumã a răspuns:

Sex.

| bombănucleară a răspuns:

Cu capu sus, ca oricum o sa cad.

| Rapture a răspuns:

"Bag p***... oricum o sa se afle."

| RXN a răspuns:

Ce-i gratis, si romanului ii place.

| haifisch a răspuns:

What is essential is invisible to the eye. It's only with the heart that you can see rightly.

| xCookiieMonster a răspuns:

Nu renunta niciodata...

| SpagheteCuKetchup a răspuns:

Ce`i mult stricalaughing

| YLoveTPU a răspuns:

Vin