| BybyBlondina a întrebat:

Ce se va intampla in 2012?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Ce se va intampla si cu 2011.Va trece si el ca toti anii.Nu murim noi asa usor.Nu stii ca iarba rea nu piere?tongue

63 răspunsuri:
| BitzyMa a răspuns:

Poi Nostradamus al nostrufrustrated "prezice" ca o sa fie 3 eclipse si primele 2 o sa fie atat de intunecate incat bla, bla, bla si a treia o sa fie o aliniere nu stiu ca ce si o sa aduca sfarsitul lumiioh go on

| monica_7326 a răspuns:

Cititi de aici raportul pentagonului :: http://www.9am.ro/......-2012.html

| Anatol a răspuns:

Deci yo_pushtoayk_lui pot sa iti explic eu ce poate fi. toti se gindesc ca o sa murim toti intr-o zi dar nu va fi asa uite de ex: in 2010 au murit deja peste 5 milioane de oameni din cutremuril Haiti, Chile si Turcia aseara. iti zic de ce au fost cutremurile astea. stim cu totii ca se apropie planeta Nibiru de noi, ea cu energia ei actioneaza asupra noastra uitati-va si voi cite cutremure, ce iarna grea, meteorologii nu pot sa zica concret timpul. e ceva inuman ce se petrece. din 2011 planeta aceasta numita '' Planeta Dumnezeului'' se va vedea cu ochiul liber pe cer. dar in 2012 in decembrie ea pe pamint se va face intuneric si atunci ea va actiona asupra noastra cu energia ei si se presupune ca se incepe o noua era doar la om acum creierul lucreaza 20 % dupa acest cataclism creierul nostru va lucra 100 % vom vi ff dezvoltati. mai am mai multe informatii la din de yahoo: Tolea_10. am 16 aniwinking bft
yo_pushtoayk_lui. bft all

| cezyk a răspuns:

Se presupune ca va fi dezastru,,,,, dar astea sunt doar afirmatii poate necorecte...nu cred inca sa murim atit de curind...