| krytos1 a întrebat:

Deci la cs cand dau sa ma connectez la un server mi se incarca si apoi apare Acel VAC-Secure.
La Freackz imi merge si mi se incarca in max 5 sec dar, la celelalte (jb, dehtrun. ) nu stau si astept si de geaba.
CE sa fac?
Dau funda celui ce imi rezolva problema.

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Ti-am dat Mesaj

7 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

VAC= Valve Anti-Cheat asta inseamna

Adica ai luat ban pe acel server fiindca era securizat cu VAC... VAC este automat in functie de cum joci si daca joci cu ceva suspect, ar trebui sa iti scrie daca e permanent sau temporar cu un timp anume... De facut nu ai nimic ce sa-i faci.

| krytos1 explică (pentru RareşTPUro):

S-ar putea fiind ca am cheat engine pentru jocurile de pe facebook si am folosit o data si pe cs pentru speed. Revin dupa ce il dezinstalez

| krytos1 explică (pentru RareşTPUro):

Https://www.youtube.com/watch?v=hcklEGBQ08A&feature=youtu.be
Nu am hack si am incercat pe 2 cs-uri.
Asta mi se intampla pe toate serverele pe care intru in afara de unele freakz.

| RareşTPUro a răspuns (pentru krytos1):

Dar in CS: GO? Daca da, spune-mi daca in meniul principal, undeva apare o banda galbena cu VAC banned si spune-mi tot ce scrie pe acea banda.

| krytos1 explică (pentru RareşTPUro):

Nu am cs.go.
TE rog sa imi dai facebook tau pentru a putea sa iti explic mai bine.
Dami numele si cum arati in poza.

| RareşTPUro a răspuns (pentru krytos1):

Iti dau un PM

| krytos1 explică (pentru RareşTPUro):

Nu am cs>go. Te rog sa imi dai facebook-u tau sa putem vb mai bine.
Zi numele si cum e poza.

| RareşTPUro a răspuns (pentru krytos1):

Ti-am dat Mesaj