| DorelSudoru a întrebat:

Hah...Am auzit de faza cu proiectia astrala sau ceva de genu cum se face mai exact?

2 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Cauta si tu pe net astral projection si o sa afli mai multe. Eu am experimentat, e destul de distractiv si captivant, dar mai am de munca...

| RoSoul a răspuns:

E o chestie tare si nuvad de ce nu ar exista. Exista o multime de tehnici de meditatie tibetane care se bazeaza pe acelasi principiu:eliberarea spiritului din trup cu scopul de a se relaxa, de a scapa de oboseala si stres sau pur si simplu pentru a vedea anumite lucruri pe care nu le-am putea vedea cu corpul si privindu-le cu mintea. Sper sa fi inteles.Nu trebuie sa-ti bagi in cap prea multa teorie.Scopul chestiei asteia e sa te scape de griji. Sper sa fi inteles.Bafta!