| BATTLEGROUND a întrebat:

Hei TPU

Ce parere aveti despre acest articol? :)))

http://social-media-romania.linure.com/......ii-bucegi/

Răspuns Câştigător
| sublime89 a răspuns:

In Romania mult mai multi cred in povesti din astea decat in stiinta adevarata. Sunt o gramada de teorii ale conspiratiei care amesteca Muntii Bucegi cu extraterestri sau cu uriasii pomeniti si-n biblie. Orice credem, dar de dovezi n-avem nevoie. Adevarul e prea plictisitor.

6 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Sursà-cancan.ro
big grin
Dupa farsa lui Dan Ioanitescu cu hiperboreanul din Apuseni, multi epigoni se arata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

„Unii dintre noi spun ca au vazut destul de clar o mana imensa, ceva fantomatic ca un abur, cum a apucat elicopterul si efectiv a dat cu el de pamant." Dupa ce am citit fraza asta, imi e greu sa cred ca mai exista cineva care spune ca articolul e fake.

| rocket1204 a răspuns:

Pare SF sau o poveste care doreste sa intrige. Nu arata multa incredere pentru ca nu este scris de specialisti, iar sursele lor pot fi false.

| BATTLEGROUND explică (pentru rocket1204):

Nu am aratat incredere deloc laughing chiar dinpotriva am ras cand l-am citit laughing) voiam sa vad ce parere au si alti happy

| rocket1204 a răspuns (pentru BATTLEGROUND):

Cred ca ai inteles gresit. Spuneam ca articolul nu arata incredere. Sunt de acord, este un articol la care si eu am ras.

| Hasciar_Vlad_1990 a răspuns:

Ce sa-i faci mai sunt oameni care cred de astea am vazut o gramada de seriale numai despre asta (Ex:Intalniri de gradul trei)