| Freaky a întrebat:

Vai am gasit un site socant si doresc sa'l impartasesc cu voi http://desprerama.ro/......-margarina ce parere aveti? Mai ales de "Margarina este un produs sănătos şi savuros care poate fi consumat în fiecare zi!". incredibil! Eu acum 5 minute am aflat ca margarina e facuta din plastic. voi stiati? Dar de site ce parere aveti?

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Reclama e sufletul comertului; adevarul este ca margarina e daunatoare si ar trebui sa o excludem din alimentatia noastra.

| Freaky explică:

C0l0rFuLLSkY faci o mare greseala! Mananca in continuare pana nu mai poti! Boala apare in timp! Mananci tu de 14 ani, mai ai timp sa simti! Nu'ti urez. dar opreste'te! Adica de ce nu ai manca unt? Sau ala e sanatos si nu'ti place? De fapt nici untul nu e bun, dar tot mai 'de mancat' este!

| deeutzy a răspuns:

Pai eu nu mai mananc de 1 an nimic chimic din cauza problemelor pe care le-am avut. cand mancam sanatos m-am dezvoltat corect si acum sunt sanatoasa tun.si in plus am si tenul perfect. app nici macar painea nu e buna.eu mananc paine facuta in casa. e mult mai buna

| melc a răspuns:

Http://www.armonianaturii.ro/......05-articol
adica, cine nu vrea sa'si faca reclama? Gen,, nu poti pune 'margarina e toxica!' pe site'ul oficial al margarinei Rama :| deh :-j

| c0l0rFuLLSkY a răspuns:

Doamne fereste laughing Cum din plastic? PROSTIII.
Eu de 14 ani tot margarina mananc si n-am nimic straight face
Si ce-i cu site-ul ala? Adica am intrat si nu vad scris nimic ciudat! Cauta si tu pe Google ce este uleiul bogat in Omega 6 si ce mai este acolo... Nu sunt produse toxice! Mai ales uleiul extras din plante...

| angelo200 a răspuns:

Eeee tu ce crezi ca este facuta din ce scrie acolo eu nu cred cine stie din ce mai e facuta

| mari_8059 a răspuns:

Asta cum ca margarina e plastic sau e la o molecula distanta de plastic nu poate fi sustinuta decat de persoane panicarde care prefera sa "inghita" tot ce aud fara sa se gandesca. Nici un chimist nu va fi de acord cu aberatia asta! Si intre plumb si aur diferenta este de doar 3 protoni, dar asta nu inseamna ca porti o verigheta de plum!