| anonim_4396 a întrebat:

Un Sărut este cel mai frumos Lucru din Lumea Asta?

17 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, ce naiba. laughing) Sunt lucruri de milioane de ori mai frumoase decat un sarut.

| gemeni6226 a răspuns:

Cel mai frumos lucru din lumea asta este sa fii om in toate imprejurarile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu
Sa fii deasupra tuturor e cel mai frumos lucru din lume, pe locul doi ar fi bogatia si pe locul trei sentimentul ca oamenii ti se supun
Pentru mine astea ar fi cele mai frumoase lucruri din lume

| Deliiiia a răspuns:

Bună, e o situaţie subiectiva. Pentru tine poate fi. Caută să faci din fiecare acţiune un lucru memorabil, pune sentiment în tot ceea ce faci.

| anonim_4396 explică (pentru Deliiiia):

Asta fac/încerc să fac

| nugasescusernameliber a răspuns:

Poate la 13-14 ani...

| anonim_4396 explică (pentru nugasescusernameliber):

La 13-14 ani te joci cu jucariile, nu te duci si pupi fete

| nugasescusernameliber a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate tu. Dar ma rog, tu stii mai bine, ca doar tu esti deasupra tuturorlaughing

| anonim_4396 explică (pentru nugasescusernameliber):

Pai ce faci tu cu muiere la 13-14 ani? laughing

| nugasescusernameliber a răspuns (pentru anonim_4396):

Omu spunea sarut, la 13-14 ani si un pupic pe obraz ti se pare sarut si ti se inmoaie picioarele. Lasa si tu adolescentii sa viseze, vrei sa le spui de acum ca la 30-40 de ani sarutul nu-ti tine de foame/cald/loc de munca/etc.

| anonim_4396 explică (pentru nugasescusernameliber):

Sa viseze cat vor

| Volsvagan70 a răspuns:

Nu.

| xXVranceaXx a răspuns:

Un sarut e ceva UIMITOR. Cand te saruti cu o fata prima data, nu te baga mult. A doua o sa fie mult mai bine.

| mezeicristina33 a răspuns:

Aproape orice

| Bandit288 a răspuns:

Un sarut poate schimba TOT. Nu te schimba de-acum, tine minte : IUBIREA SCHIMBA TOT

| zyra a răspuns:

Depinde cu cine il imparti

| Dora_Dora_1998 a răspuns:

Nu prea cred.
Sa ai un caracter perfect si sa fii om e cel mai frumos lucru din lumea asta.