| inna_1376 a întrebat:

Voi credeti ca exista extrateresti se spune ca in 2011 or sa vina pe pamant pentru ca sunt mult m-ai inteligenti decat noi.Crede-ti asa ceva?

22 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Ei vrea sa vina special sa te vada pe tine, ca doar pentru faptul ca sunt mai inteligenti nu cred bate atata drum.Si nu cred asta.

| Vizitiul a răspuns:

Cred ca exista, dar nu cred ca au sa vina, sunt simple preziceri!

| Razvan a răspuns:

Daca sunt mult mai inteligenti ca noi de ce vin pe la noi? Sau vin doar in vizita si pleaca?thinking Si de ce in 2011? Nu puteau sa vina si ei cu an mai tarziu sa vina sfarsitul lumii si pe la ei, nu numai la noihee hee

soothe
| soothe a răspuns:

Si-uite asa o barba avea,
si-uite asa si-o pieptana!

| hominid dreak a răspuns:

Daca ar fi fost mai inteligenti ca noi, ar fi venit demult, nu cand resursele Terrei sunt epuizate.Iti zic eu ca n-ar sa vina, ca ne-am mai smecherit si noi, si de altfel ca sa faca aici, doar sa ne traga dracului in teapa pe toti ca sa scapam de criza.

| Ianna33 a răspuns:

Chiar daca exista, nu sunt mai inteligenti decat noi, stai linistita. straight face

| Elena1234456 a răspuns:

Eu una cred in extraterestrii, dar nu cred ca o sa ne faca o vizita prea curandhee hee oricum eu ii astept. vreau sa plec pe Marte big grin.

| wendy434 a răspuns:

Da?! pai in acest caz ar trebui sa se grabeasca pana nu se termina anul daca vor in 2011, dar sa nu vina la mine ca ma speri si le dau cu tigaia in caplaughing

| wendy434 a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa se grabeasca daca vor sa vina la noi tocmai in 2011, si daca sunt asa inteligenti cum a ajuns ciudatenia aia in capcana de soareci? aaa da stai ca sa inventat photoshop sau e realathinking

| Roby67 a răspuns:

Eu am pus deja berea la rece pentru ei. Ii astepthee hee

| Allegria a răspuns:

Sunt MAI inteligenti ca noi? ca noi ce?
ca noi suntem toti "unii peste altii"
oameni, animale, insecte etc
ei sunt numa` extraterestrii... xcum in 2012 e sf lumii, 21 decemb(nostradamus)

| bblock69 a răspuns:

Nu.
Nu vor veni pe Pamant pentru ca au treburi mai importante de facut!

| Barbie a răspuns:

Eu una nu cred asa ceva, daca chiar ar exista extraterestri cum presupun unii de ce nu vin pe pamant, si de ce se ascund de noi. Nu exisya extraterestrii, daca existau scria in Biblie asa ca nu-ti fa griji :-J

| Eclectica a răspuns:

Sper ca extraterestrii sa nu te prinda in 2011 cu o gramatica atat de primitiva...

| roxana_6765 a răspuns:

Ar fi super sa vina, cine stie poate macar atunci le va merge mai bine romanilor, m-ai ales daca sunt mai inteligenti ca noi...inculti avem destui nu le ducem dorul in orice ramura happy

| Xonia a răspuns:

Nu prea cred
Dar o sa vedemthinking

| Cleona a răspuns:

Nu

| EnjoiProSkater a răspuns:

Ie 2011 si nu au venit. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa caute la niste idioti? poate vin ca la muzeu, sa se minuneze, de asa civilizatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista sunt printre noi, eu am vazut la mine in casa unu... facand poze cu aparatu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inna sunt fanul tau nr. 1. dar exista extraterestri.eu sunt Emil te pup

| inna_1376 explică:

Decand sunt plecata di tara am cam uitat sa scriu romaneste, nu ca asta ar fi o scuza dar nu eram chiar asa experta la scoala.