| 3du4rd a întrebat:

Vreau sa fac niste tehnici de meditatie pentru pacea interioara si atingerea eu-ului superior, niste tehnici de yoga de meditatie, orice tehnici stiti(Tai chi, qi qong, yagya, yin si yang etc.) si as vrea sa aflu cum sa practic aceste tehnici de meditatie gratis. Dau funda pentru cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Lasa-mi un ID de mess. E mult de explicat.

1 răspuns:
| 3du4rd explică:

Stiu ca sunt 100% responsabil pentru intreaga mea viata, inclusiv si pentru ce spun si fac ceilalti, daca cineva ma agreseaza fizic sau verbal este responsabilitatea mea fiindca am avut astfel de imagini si ganduri refulate in subconstient, de aceea vreau sa meditez la ceva care imi place, la pace, iubire, bucurie.