| Ionut_Chirita_1993 a întrebat:

Am un laptop Acer porneste si dupa aproximativ 10 secunde se opreste si porneste din nou....si asa in continuare. Se aude un sunet din partea hard-ului exact ca si cum s-ar supraincalzi.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Nu exista zgomote la hard cand se supra-incalzeste. Zgomote la hard se aud in momentul cand nu se pot calibra capetel! Adica e defect!

3 răspunsuri:
| oanaX a răspuns:

Lasa-l o ora inchis cu bateria scoasa fara sa fie conectat la priza. Daca nu o sa functioneze problema poate fi de la windows happy (asta daca funcctioneaza monitorul )

| Ionut_Chirita_1993 explică (pentru oanaX):

Deci cele 10 secunde despre care zic eu sunt din momentul in care apas pe buton pana se inchide
Apas butonul-se aprinde ecranul-apare logoul Acer-se stinge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai s-ar putea sa fie de la hard trebuie sa il schimbi