| Atibv a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare am un Samsung galaxy s1.iar cand pornesc netu fara sa fac nimic dupa 2, 3 minute ma uit la credit imi scade mb de ce? nu folosesc nimic. daca opresc nu consuma normal.ce sa fac sa numai consume singur mb? mereu cand incarc telefonul (Orange)e netu pornit fara sa umblu la telefon imi consumastraight face

2 răspunsuri:
| Albeert a răspuns:

Chiar daca intri pe Google sau ori ce alt motor ce cautare mb ati vor scadea...
asta e "chestia" cu mb pe telefon scad cam repede... sad

| Atibv explică (pentru Albeert):

Hmmm culmea, ca inainte am avut un LG KU990i pe ala stateam pe google cautam una alta citeam, ma uitam pe facebook si nu consuma...aici fara sa umblu imi mananca mb...ma trezesc ca numai am mb.