| Gabitzu246 a întrebat:

Buna!
ce placa video pana in 250 ron imi recomandati pentru urmatoarea configuratie de PC:
Procesor: AMD a4 x2 4000, 3 Ghz
Placa de baza: Asrock FM2A55M-VG3
sursa: Floston 450 W

Si va rog sa imi spuneti daca sursa va duce respectiva placa video, pentru ca nu as vrea sa o cumpar si dupa 2 zile sa mi se arda sursabig grin.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

1 milion o sursa decenta si 150 RON o placa video capabila la mina a doua, de exemplu un HD 4850 sau chiar ceva mai nou. Nu ai ce cumpara nou la banii astia, efectiv ii arunci pe rahaturi.

| Gabitzu246 explică (pentru KodrutZ):

Pai si placa video care o am integrata in procesor ese mai pueternica decat hd 4850

| KodrutZ a răspuns (pentru Gabitzu246):

E o gluma foarte buna asta. Verifica inainte sa scoti perle.