| anonim_4396 a întrebat:

Care ar putea fi cauza pentru care nu mai merg boxele?

3 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Pai verifica firele, volumul de la sistem, de la calculator sau la ce ai conectat boxele, verifica daca boxele sunt conectate unde trebuie, mufa ce vine din calculator in sistem daca este bine introdusa, verifica daca priza in care e bagat sistemul merge, mufa jack de la cablurile audio sa fie bune, boxele nu merg de loc, nu scot nici un barait? atunci inseamna ca boxele nu primesc curent verifica de la calculator la boxe totwinking

| Necunoscută a răspuns:

Depinde. Poate s-au ars x_x.Sau poate nu e bagata mufa corect.

Sper ca n-am spus nimic gresitlaughing. Baftahee hee

| baru a răspuns:

Salut/ Banuiesc ca la fire si legaturi te-ai uitat, deci ramane numai finalul sau finalii. Daca este stereo are doi finali, iar daca este mono are un final. Si un alt defect poate sa fie boxele defecte. Acestea in cazuri mai rare. Pa