| Synnso a întrebat:

Ce fac atunci cand computerul nu imi primeste telefonul prin cablu de date?
Telefonul recunoaste ca este conectst, dar pc-ul nu.

7 răspunsuri:
| robytoby a răspuns:

Reinstaleaza driverul pentru telefon.

| robytoby a răspuns:

Ce telefon ai?

| Synnso explică (pentru robytoby):

Nokia e 71

| robytoby a răspuns (pentru Synnso):

Uite aici driver pentru telefonul tau NokiaE71 : http://www.nokia.com/ro-ro/suport/produs/e71/

| GeorgyDeea a răspuns:

Pai scoate cablul din telefon si du-te la setari, da pe conectivitate si apoi da stoare in masa.Si eu am patit asta, sper ca te-am ajutat

| oscarm a răspuns:

Si eu am patit asta. mie imi face sunetul ala care-l face cand bagi un USB dar nu-mi apare nimic habar nu am