| Vlad1428 a întrebat:

Ce procesor e mai bun : "AMD Athlon II X4 Quad Core 2. 8Ghz " sau " AMD Athlon II X2 Dual Core 3. 2Ghz"...

Răspuns Câştigător
| modjolica a răspuns:

Quad core-ul pare a fi mai rapid dar si cel de 3.2 e foarte bun.Eu m-as baza pe acel procesor de 2.8, duce jocuri foarte bine la grafica maxima

| Vlad1428 explică (pentru modjolica):

Pai uite .....la mine e primul' iar al 2-lea e al prietenului meu si deseori ne certam care procesor e mai bun.....mersi happy

| Vlad1428 explică (pentru modjolica):

Pai ....la mine e primul procesor iar al 2-lea e al prietenului meu si deseori ne certam care procesor e mai bun big grin .....mersi happy

3 răspunsuri:
| atomescu a răspuns:

Quad Core!