| DrA a întrebat:

Cum caracterizati serviciile de internet de la RDS? Comparatie cu upc? Multumesc. Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Korrawi a răspuns:

RDS in Bucuresti (sector 3 si 6, m-am mutat din 3 in 6) merge excelent. Am contract cu ei de aproape 2 ani de zile, abonament de 39 de ron, linie de 100 Mb metropolitan si 10 Mb extern. Nu a picat decat de 2, 3 ori, si doar cateva ore. UPC nu am avut in Bucuresti, dar am colegi care s-au plans de UPC. Clicknetul de la Romtelecom am inteles iar ca merge foarte ok, desi e un pic mai scump. Sper ca te-a ajutat.

| DrA explică (pentru Korrawi):

Multumesc.

| Korrawi a răspuns (pentru DrA):

Pentru putin.

4 răspunsuri:
| StartingANewLife a răspuns:

Nu stiu cum sunt la upc, dar la rds sunt varza VARZA, crede-ma pe cuvant. in consecinta, banuiesc ca cei de la upc sunt peste idiotii astia de la rds. happy

| DrA explică (pentru StartingANewLife):

Ops... poti sa definesti Varza? laughing adica ce te nemultumeste? fundita big grin