| Behem a întrebat:

Cum poti conecta Internetu pe tel prin pc folosind cablul de date!

Răspuns Câştigător
| MnereaDarius a răspuns:

Depinde ce telefon ai si de softul instalat pe el. Trebuie sa fie o optiune de genul "Connect to internet via PC".

| Behem explică (pentru MnereaDarius):

Am un Lg T500 si din cate am vazut are optiunea dar nu stiu cum ar trebui sa procedez sa conectez netu!

| MnereaDarius a răspuns (pentru Behem):

Ca sa te pot ajuta, te rog spune-mi exact denumirea acelei optiuni, Sistemul de Operare in folosinta (vorbesc de PC), si tipul de conexiune la internet (broadband, modem, etc.).

| Behem explică (pentru MnereaDarius):

Mersi mult... am reusit cumva big grin

6 răspunsuri:
| Blueber a răspuns:

Din cate stiu nu prea se poate face asa ceva

| Toreador a răspuns:

Depinde ce telefon ai...