| lauh a întrebat:

Este normal ca un proc AMD Athlon II x4 2.8ghz sa stea la 63 grade in Nfs Undercover? ...si daca am deschise facebook,messenger, youtube cantand, speed fan si ma joc nfs mentine aceeasi temperatura...ar trebui mai putin? de curand am schimbat pasta termo si nu stiu sigur daca nu am pus cam multa.

2 răspunsuri:
| Andrei_Ionut_Maxim_1990 a răspuns:

Nu este normal dar ca sa fii sigur ca nu se arde ii poti seta alarma la temperatura si cand ajunge la temperatura respectiva se inchide automat.un pont mai schimba si tu pasta termica.

| lauh explică (pentru Andrei_Ionut_Maxim_1990):

Daca ai citi cu atentie ai vedea ca am scris, ca abia am schimbat pasta termica