| Decebalul a întrebat:

Hey! Deci nu inteleg de ce cand intru pe KissFM nu se aude nimic cand dau pe "AscultaLive" sau pe orice altceva ca sa ascult sad. Pe telefon merge sa ascult dar pe pc nu. Nu e vreo problema la casti sad. Poate cineva va rog sa intre pe KissFM sa vada daca poate asculta? Multumesc!

2 răspunsuri:
| HelperRomania a răspuns:

Buna, intr-un adevar problema este de la casti pentru ca nu se portives la orice pc nici la unele telefoane sau proasta calitate a castilor ti-as recomanda sa incerci alte casti!

| Decebalul explică (pentru HelperRomania):

Nu chiar... deoarece acum cred ca vreo 3-4 zile puteam sa ascult fara probleme cu aceleasi casti...