| ArianaGrande20 a întrebat:

Hey membri TPU, am o mica intrebare pentru voi.De vreo doua zile votez pentru un poster intro revista.Pentru a votarea concursului respectiv presupune o actiune repetata,mai exact "fila noua incognito",vot,inchidere agina (x), si tot asa. Daca calculatorul meu executa operatuni repetate pe o perioada mai lunga de timp exista sanse sa se strice? Va rog mult sa ma ajutati! Va rog sa ma scuzati daca am gresit categoria.

3 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Auzi, tu de cate ori ai ascultat melodiile lui Bieber, in mod repetitiv? S-a stricat calculatorul pana acum?

| bogdan1319 a răspuns:

Sansele sa se strice sunt de 0.1%