| anonim_4396 a întrebat:

Neata. Daca am un xbox 360 si se strica, pot luat HDD de la acesta sa il bag pe altul ( evident in inlocuiesc cu acela) si sa am jocurile si toate porcariile la fel?

Si da, am cautat pe google si nu am gasit ce ma intereseaza, sa nu vad comentarii de genu laughing. Mersi anticipat!

1 răspuns:
| DevilModding a răspuns:

Da functioneaza, doar sa ai toate chestiile salvate pe hdd...atata. si o sa iti mearga ca si eu am facut asa...am schimbat xbox/u pentru ca nu mai citea cd/urile.