| mihairosnovat a întrebat:

am mutat din greseala un folder cu documente importante intr-un folder protejat din care nu imi da voie sa il iau inapoi. ce sa fac sa imi pot recupera folderul inapoi?

7 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Raspunsul, ti-a fost dat aici: http://www.tpu.ro/......-spune-ca/

| Andy_Andrey_1994_N4dY a răspuns:

Ai putea incerca sa dai clik dreapta, copy si sa dai paste in locul unde vrei sa il pui, mai bine zis de unde la-ai luat, funda?

| mihairosnovat explică (pentru Andy_Andrey_1994_N4dY):

Salut. am incercat cred ca toate metodele posibile. nici nu stiu ce sa-i mai fac. cand dau sa intru in el imi spune ca folderul nu este accesibil.

| Daron a răspuns:

Salut, poți încerca să îl copiezi, sau să scoți parola de pe folder, să iei documentele și să reintroduci parola la loc. Apropo, cum nu te lasă, ce spune?

| mihairosnovat explică (pentru Daron):

Imi spune ca folderul nu este accesibil (acces is denied). nu stiu ce sa-i mai fac. am materiale foarte importante acolo. problema este ca nu am pus eu parola la folder.pur si simplu a aparut el, am tot dau sa il sterg si nu mi-a dat voie.l-am lasat, si din greseala am mutat folderul in el.

| Daron a răspuns (pentru mihairosnovat):

De, copiat ai încercat să îl copiezi?

| mihairosnovat explică (pentru Daron):

De nenumarate ori. nimic