| Xenoverse a întrebat:

Salut, ieri am fost cu laptopul la service ca sa imi curete de praf si domnul de acolo mi-a spus ca pana maine e gata si ma va suna si nu ma mai sunat azi pana la ora inchideri service-ului, daca ati trecut si voi prin experienta asta raspunde-ti ce trebuie sa fac?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

1. I-ai lasat numarul de telefon?
2. Crezi ca esti singurul cu "problema urgenta"?
3. Te-ai gandit ca, omul a avut motive serioase ca nu te a sunat?

| Xenoverse explică (pentru Bula):

Daca el mi-a spus ca pana maine e gata si o sa ma sune, daca nu m-au sunat inseamna ca nu sunt neseriosi

| Xenoverse explică (pentru Xenoverse):

Am vrut sa spun ca sunt neseriosi

suntserios
| suntserios a răspuns:

Era asa greu sa suni sa intrebi? Chiar e nevoie sa iti spuna cineva pe net?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tot asa fost. Mi-a zis ca n-a avut timp. Poti sa te duci sa intrebi.

| euionut27 a răspuns:

Suna si intreaba care este situatia. Daca iti spune ca nu este gata, mergi in alta parte.
Have fun...

| Xenoverse explică (pentru euionut27):

As fi vrut eu sa-i sun, dar problema e ca nu mai am minute

| Laura a răspuns (pentru Xenoverse):

Mai ai fraţi? Sunt curioasă la ce răspuns te aştepţi să primeşti.