| Tomoiagă_Răzvan_1997 a întrebat:

Fratele meu are Iphone 5 32GB si vrea sa-si cumpere Iphone 5S 16 GB, si a zis ca imi da mie Iphone 5. Dar, am un prieten care vinde Galaxy Note 2 la 600 lei(are baterie chinezeasca care s-a umflat si ecranul trebuie schimbat pentru ca nu prinde touch-ul bine in coltul stanga jos)..Sa accept Iphone-ul 5 32GB sau sa-mi cumpar Note 2 si sa-l repar?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Accepta iphone-ul laughing)
Pai doar ca idee, sh, pe un iphone 5 neverlock iei 1500 lei. Pe un note 2 calumea, 7-800 lei. Daca vrei note, iei iphone-ul, il vinzi, si cu 1500 lei, iti iei note 3(Ca atat e note 3 sh).

2 răspunsuri:
| Legend123 a răspuns:

Iphone-u 5 il primesti gratis probabil daca il primesti de la fratele tau..de ce naiba ti-ai cumpara un note 2? si pe jumatate stricat? sa dai si atatia bani pe el sa il faci ca mai bagi pe putin 400 de lei..de ce nu ai accepta un iphone 5 gratis Doamne..cred ca aceasta intrebare este pusa la caterinca..sau tu esti foarte prost..scuza-mi limbaju dar chiar asa este

| vladionut94 a răspuns (pentru Legend123):

Tare cred ca asta minte in legatura cu telefoanele si nu primeste nici un iphone 5 si doar cred ca vrea sa is cumpere note 2 ca si mine care eu am dat 1350 lei nou
ps:ori cine are primi un iphone 5 nu si ar mai cumpara note 2
pps: ori cum din intrebare am inteles ca minte cu nerusinare copil frustat care is doreste chesti scumpe si nu si le permite si insinueaza ca le ar avea rolling on the floor) nici nu stiu de ce ma intereseaza