| Live4Ride a întrebat:

vreau sa cumpar o centrala pentru incalzire si acum si vreau sa stiu daca se poate monta boiler la orice fel de centrala. acum nu vreau sa dau banii si pe boiler, dar vreau sa stiu daca se poate monta dupa. centrala este Centrala termica 30kW Vaillant ecoTEC plus VU INT II 306/5-5 cu incalzire acum pe placi adica nu opreste incalzirea apei ce trece prin calorifere / pardoseala pentru a incalzi apa calda menajera. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Balan_Andrei_1994 a răspuns:

La orice centrala se poate monta boiler, e simplu, adică o țeavă de la centrală trece prin boiler, e foarte simplu :-)