| alicia2000 a întrebat:

Vreau sa resetez tableta, un Samsung. Se sterg pozele? In setari am bifat ca sa se restabileasca datele la reinstalarea aplicatiilor si si copiere de rezerva pentru date aplicatie, parole wifi si copiere de rezerva cont. E valabil si pentru poze, le mai gasesc apoi? cum fac resetarea cel mai usor?

2 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Salveazati pozele in card si inainte de setarile din fabrica scoate cardul

| Irinelp a răspuns:

Pozele,videoclipurile si muzica se sterg la resetare, copiele pe o cheie usb ca sa nu le pierzi.