| HaMaCenTER a întrebat:

Am un telefon LG Ku990, la care nu-i merge touch-ul bine... Touchscreen'ul l-am schimbat de 3 ori pana acum crezand ca este de la touch... Daca umblu pe el mai mult, trebuie sa calibrez ecranul odata la 5 min. Daca vreau sa intru de exemplu la meniu trebuie sa apas mult mai jos pe ecran. raspunsul bun primeste FUNDA

2 răspunsuri:
| DJMikeGMC a răspuns:

Asa sunt lgurile, nu ti mai bate capul cu el, si eu am avut unu si i am schimbat touch de 2 ori dar a3a oara l am vandut, in plus daca nu e touch calumea de unde l ai cumparat s ar putea sa fie si asta o problema. eu am luat de pe okazii cu 30 lei si avea emblema de LG pe el dar, si eu pot sa scriu cu pixu ferrari pe o dacie daca ma intelegi

| HaMaCenTER explică (pentru DJMikeGMC):

Am dat milionu' pe fiecare display... luat dupa alt Lg ..cum sa-l vand in starea asta