| RamonaRamoR a întrebat:

Am 17 ani dar lumea imi da 13. Prietenele mele, colegele mele au 14 ani si arata de 17-18 ani. Nu sunt deloc dezvoltata.Am 1, 55 nu mai cresc, si 41 de kg pur si simplu sunt o slabanoaga si oricat as manca nu se pune deloc pe mine. Mi-e rusine sa merg pe strada, nimeni nu se va uita la mine. Sunt fata snur fara tate fara cur sad Si nici la fata nu sunt frumoasa, am cearcane, gura mare si buze subtiri si nasul turtic. Pur si simplu traiesc degeaba pe lumea asta ca oricum nu atrag cu nimic, nimeni nu ma va placea oh go on

3 răspunsuri:
| CaLyStuu a răspuns:

Tu nu vei atrage pe cine cu formele tale, sau mai bine zis frumusetea fizica, ci cu frumusetea interioara, si sa fii mandra de tine ca Dumnezeu te-a facut asa, si nu mai rau, ca atunci chiar nimeni nu se mai uita la tinewinking

| ShadowOnMyRainbow a răspuns:

Fiecare se maturizeaza in felul lui.Si fiecare e frumos in felul lui - probabil te-ai saturat de replica asta, nu esti singura. Daca vrei sa te inalti am inteles ca baschetul ajuta.Si bucura-te ca esti slaba, nu stii cate fete vor sa slabeasca. Poti iesi in evidenta si prin asortarea draguta a hainelor, sa porti niste bijuterii tineresti si sa iti prinzi parul in moduri interesante. Daca vrei neaparat sani si cur, pune-ti sosete in sutien sau ia-ti sutiene cu pernute.Dar nu asta conteaza.Nu toti se uita la asta.Fa ceea ce te face sa te simti bine pentru a iesi in evidenta intr-un mod pozitiv. happy

| UltraViolette a răspuns:

Doamne, bine ai venit in lumea mea ca si eu sunt absolut la fel ca tine big grin. Dar sa stii ca frumusetea nu tine numai de exterior ci si de interior, caracterul tau ca persoana. Cu cat mai mandra te vei simtii de tine insati, de persoana care esti tu acum, atunci te asigur ca vei atrage pe cineva. Trebuie sa astepti caci intr-o zi miracolul se va intampla.
App. de unde esti?
Daca vrei poti sa ma bagi in lista ta de mess daca vrei sa vorbim. Din ce am vazut semeni cu mine laughing
Id-ul meu este : al3xutza_aly97@yahoo.com

Sper ca te-am ajutat. O zi buna! happy