| Bogdan_Gabriel_Enache_1975 a întrebat:

Am injurat la scoala si doamna diriga a zis ca o sa cheme la scoala parintii! Ce ma fac?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Le spui parintilor isprava si ii asiguri ca a fost un accident si nu o sa se mai repete.

5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Spune-le parintilor de ce vor fi chemati.cel mai bine e sa afle intai de la tine

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi frumos la parintii si le spui adevarul, inainte sa ajunga ei la scoala sa afle de acolo.
Probabil ca vei primii o bataie buna de la parinti, iar la scoala o nota mica la purtare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti asumi limbajul

| Sn4k3 a răspuns:

Ii chemi la scoala laughing

| Stelian2015 a răspuns:

Cere scuze. nu o sa ii cheme la scoala pentru doar atat