| AndreeaUlea96 a întrebat:

Am o intrebare: cum scap de un virus pe facebook? Posteaza si trimite mesaje in numele meu.mesajele sunt de genul: You look pretty : http://jmb.tw/11vru(na accesati link-ul pentru ca cel mai probabil e un virus). Dau funda! Va rog, ajutati-ma! :*

3 răspunsuri:
| Vlad_Jogo_1981 a răspuns:

Incearca sa iti stergi cookiesurile...Nu e 100% sigur ca va merge dar se poate...

| AndreeaUlea96 explică (pentru Vlad_Jogo_1981):

Pai si cum fac asta?

| Vlad_Jogo_1981 a răspuns (pentru AndreeaUlea96):

Daca ai google chrome fa asa:
dai click pe acele 3 linii din dreapta sus.
ai dat click si dupa aia apasa pe tasta H (cat ai chestia aia deschisa)
asa, ar trebui sa-ti apara ceva in care sa vezi toate paginile pe care le-ai vazut de cand nu ai mai sters istoricul
dai pe clear all browsing data (sterge istoricul)
si o sa-ti apara cateva casute si ceva ce scrie in dreptul lor
sa fi sigura ca bbifezi casuta cu "Delete cookies and other site and plug-in data"

Daca nu ai inteles sau ai alt browser...cauta pe google "cum sa sterg cookiesurile in browserul pe care il ai tu"

Întrebări recente