| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 ani cand m-am imprietenit cu niste fete de le bloc era o fata pe care nimeni nu o baga in seama si daca nu facea ce spuneau celelalte fete o alungau. Eu m-am imprietenit cu fata aia si de vara precuta pana acum cateva saptamani am fost cele mai bune prieteni, nu ieseam niciodata unu fara cealalta. Acum cateva saptamani ea mi-a spus ca mai cunoaste o fata care nu are cu cina sa se joace si eu am spus sa ne imprietenim si cu ea. Neam imprietenit si acum tot timpul ies ele 2 impreuna si pe mine ma suna doar daca cealalta fata nu iese. Nu mai am alti prieteni buni si nu stiu ce sa fac pentru ca nu am cu cine altcineva sa ies. Va rog dati-mi si mie o idee cum sa ma imprietenesc foarte bine cu ea sau cum sa ma imprietenesc cu altcineva. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Luissa123 a răspuns:

Important e ca ai facut o fapta buna iar sa-ti faci alti prieteni nu e nevoie decat de un zambet vesel un caracter exemplar si cam asta ar fi...

2 răspunsuri:
| venusdoom a răspuns:

Avand in vedere faptul ca tu nu stii de ce "te a lasat balta" pentru cealalta fata.cred ca ar trebui sa te duci la prietena ta si sa vorbiti.ii spui ( bineinteles pe un ton calm daca se poate laughing ) ce te deranjeaza si sa incerce sa ti dea o explicatie daca ti e prietena.

| brigifolk a răspuns:

De ce nu te imprietenesti cu cineva? exact asa am patit si eu si am o alta prietena si pe ea o ignor total sa vada cum e sa fie roata de rezerva!