| NoNameJunior a întrebat:

Buna!
de ce intamplari haioase ati avut parte? cat mai multe! dau funda si un voturi de:folositor, inteligetnt si amuzant.hai,raspundeti ca sunt generoasa astazilaughing.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de multelaughing) iti pot spune unabig grin
eram mica la gradinita si fratele meu era la scoala in cala intai si trebuia sa ma ia de la gradinita ca parintii erau la serviciu si ca sa vezi ca avenit sa ma ia dar laughing) am stat in statie la autobuz si a luat un autobuz care ne-a dus tocmai pe la arcul de triumf pe acololaughing si eu stateam pe grivitza laughing si nu am stiut cum sa ne intoarcem si am inceput sa plangem amandoilaughing)
pana ce o batranica ne-a ajutat sa ajungem acasalaughing)))
a fost groazniclaughing)))...si sunt mai multe trasnai facute de mine laughing)
nu pot uita ca atunci cand eram tot la gradinita inainte sa plec la gradinita ma duceam la baie si mancam pasta de dintilaughing) era gustoasa si-mi placea pana m-a prins mama laughing)).
te pupic si o seara frumoasa:*

1 răspuns:
| andreilove a răspuns:

Oamenii poarta haine groase insa pe vremuri purtau frunze.iar un om a pus in loc de frunza o urzica laughing stii tu unde si auuuuuu... amuzant nu?
funda?