| GabiGabrielle a întrebat:

Buna!
Ce intamplari haioase ati avut parte?

Răspuns Câştigător
| adriangabor92 a răspuns:

O intamplare haioasa a fost cand eram la mare si persoana care ne-a invitat acolo a facut un picnic mai spre seara la malul marii. Asta se intampla cand aveam eu vreo 11 ani. Si gazda avea acolo, pe masa si niste ciocolata din comert. Eu intre timp m-am dus sa cumpar niste suc, si cand am vazut ciocolata pe masa am inceput sa ma servesc fara sa intreb pe nimeni. Ca sa aflu cand m-a vazut careva de la masa, ca din ciocolata aia gustase si cainele, insa nu apucasera sa o arunce

1 răspuns:
| aaaa12345 a răspuns:

Da am avut trebuie sa recunosc. Odata stateam singura in casa la calculator si deodata am simtit cum cineva m-ar atinge pe credtetul capului numai ca cu multa dragoste si bunatate.

Iar inca o data stateam la bini la tara cu o fata mai mare decat mine cu 3 ani jucam carti.(si pe noi ne-am palit sa stam in camera in care a stat bunicu cand a murit)

Eu am vazut o umbra la geam nu se vedea haine absolut nimic bunica nu era, tata dormea ca doar eram in vizita, si s-a vazut doar jumate de jeam eu si teodora amiesit din camera speriate.

Depinde ti-a murit vreo ruda, mia da si cred ca asta-i cauza numai cred ca e ingeras deoarece cand am simtit mana pe cretet cu multa caldura nu mai spun faptul ca s-a facut cald.Mai trimite mesaje private si mai pune intrebari.Scuze ca am scris asa mult