| DuLcyK a întrebat:

La ce intamplari ciudate ati luat parte big grin? Cele mai frumoase si haioase primesc funda :X :X kissbatting eyelashes puppy dog eyes pup, Multumessk

Răspuns Câştigător
| taxy2heaven a răspuns:

Pai daca vrei iti zic una scurta si tarehappyDeci eram cu o gagica in masina pe malul unei ape bineinteles la gratar alea alea apoi a inceput sa ploua.Bun dar pe ploaie ce poti face cu o fata in masina nu prea multe lucruri deci de la sarutat am trecut la alte chestii ssau aburit geamurile ca afara ploua si era diferenta de temperatura, faza e ca de unde sa stim ca mai sunt altii fara masina si cautau adapost si frate era sa fac infart eu ma inghesuiam cum puteam cu treaba mea si unde nu bate in geam cineva crezi ca am inghetat amandoihee hee
Bineinteles nu am deschis era ea abutrita masina dar s-au prins ca sunt alte activitati in masina si au renuntathee hee
Mai vrei iti mai povestesclaughing

| DuLcyK explică (pentru taxy2heaven):

Doamnee asta a fost criminala laughing rolling on the floor rolling on the floor hai k meriti funda :* laughing

6 răspunsuri:
| taxy2heaven a răspuns:

Deci am fost odata la furat de capsuni la tara la bunici la cineva noaptea, iar ca sa ajungem la acea gradina trebuia sa traversam un cimitir.eram vreo 7 baieti bineinteles mai dili asa de la oras si am asteptat noaptea sa mergem am ajuns la locul cu pricina am traveersat cimitirul iar cand am ajuns in gradina cu capsuni era bezna.Cum puteam gasi capsunile noaptea cele coapte pe pipaite clar dar cum eram mai multi si in patru labe clar ca la zdrobeam cu genunchi, apoi galagia a crescut si cineva ne-a auzit dar auzind ca suntem mai multi a luat ceva si a lovit gardul mai stiti cum nu stiam care pa unde sa fugim si care sa se urce peimul pe gard si sa traversam cimitirul dupa care sa sarim alt gard sa iesim din cimitir.Si pe linga cimitir saraca o femeie batrana statea si facea la cruci ca de latara nu vezi des asa ceva am ras ca boi si saraca femeie s-a speriat cand a vazut ce multi sar gardul din cimitir si nioaptea dar poate nu e asa amuzanta povestita cum a fost traita hehe si sunt multe dar oricum ajunge asta.Si va dati seama cum aratam noi rosi prin genunchi pe la gura si pe maini ceva de genul ala din filmul noaptea vampirilor ''de capsuni'':!

| DuLcyK explică (pentru taxy2heaven):

Misto,, tare faza laughing daca nu va mai zice nimeni vre`o povestire s`ar putea sa-ti dau fundawinking happybatting eyelashes

| taxy2heaven a răspuns:

Pai daca vroiai ceva ciudat ti-am dat si nu pentru funda dar mersi oricum esti draguta! Ciudat si haioshappy

| DuLcyK explică (pentru taxy2heaven):

Da.n-ai pentru ce ai meritat`owinking kiss

| taxy2heaven a răspuns:

Mersi cum am zis esti o scumpa o zii frumoasa sa ai.Pa!